Miss i Mister Lata wybrani! Różnice w głosach minimalne

Miss_Tczew_2014cChwila niepewności. Kilkusekundowa pauza a’la Hubert Urbański i… już wszystko jasne! Podczas finałowej gali plebiscytu Gazety Tczewskiej, która odbyła się w czwartkowe popołudnie, prowadzący imprezę Tomasz Zadurski odczytał wyniki, na które wszyscy czekali z niecierpliwością. Małą Miss Lata 2014 została Natalia Kowalska z Tczewa, a Małym Misterem Stanisław Szczucki z Subków. Tytuły wicemiss i wicemistera przypadły kolejno Marcelinie Eich oraz Mateuszowi Koseckiemu. 

Tak ważna gala, na której nagrodziliśmy wszystkie dzieci biorące udział w naszym plebiscycie, mogła odbyć się tylko w jednym miejscu – Przedszkolu „Jarzębinka”, które pod wodzą dyrektor Janiny Mroczkowskiej serdecznie ugościło uczestników i ich rodziny. (…)

Miss_Tczew_2014b

Małą Miss Lata 2014 została Natalia Kowalska, która o włos (a dokładnie 37 pkt.) wyprzedziła wicemiss Marcelinę Eich (tego popołudnia Marcelina już drugi raz odbierała nagrodę). Kolorowe zabawki choć trochę osłodziły jej ten dzień, ponieważ przyjechała na galę mocno podziębiona. Nagrodziliśmy także przystojnych Misterów. Nagrodę za pierwsze miejsce odebrał 5-letni Stanisław Szczucki. Drugi w plebiscytowym rankingu zameldował się Mateusz Kosecki. Chwila dla fotografa przedłużyła się do kilku minut. Dzieci prezentowały się na tronach, a chwilę później już wszyscy, dzieci, rodzice i organizatorzy pozowali do wspólnego zdjęcia pamiątkowego. (…)

Jak przyznała dyrektor Janina Mroczkowska takiej imprezy w przedszkolu dawno nie było.  (Bartosz Listewnik)

Miss_Tczew_2014a

Bookmark the permalink.

Comments are closed.