Asy z Naszej Szkoły – Wielki Finał

Asy_Tczew_2014a

Zuzanna Bonk ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tczewie zwyciężczynią plebiscytu Gazety Tczewskiej „Asy z naszej szkoły”! W czwartek, podczas gali finałowej w tczewskim Kinie Helios, nagrodziliśmy młodzież z terenu całego powiatu tczewskiego, która osiąga najlepsze wyniki w nauce, wyróżnia się nieprzeciętnymi talentami oraz osiągnięciami w konkursach.

Plebiscyt Gazety Tczewskiej odbył się po raz trzeci. To sposób zaprezentowania na łamach najlepszych uczniów naszych szkół podstawowych (w sumie w akcji udział wzięły 24 placówki). Trudno mówić o zwycięzcach i przegranych, tak jak trudno porównać pracę włożoną do osiągania doskonałych wyników w nauce. W głosowaniu, które było wsparciem lokalnego środowiska dla danego ucznia, najlepszy wynik osiągnęła uczennica SP nr 7 w Tczewie Zuzanna Bonk. Warto podkreślić, że rywalizacja na kupony i smsy trwała do ostatnich minut przed zakończeniem plebiscytu. Dominika Loduchowska z Małej Słońcy uzyskała zaledwie 23 głosy mniej, jednak obie dziewczyny, podobnie jak Marcel Czerwiński z Subków (nie mógł przybyć na galę z powodu szkolnego wyjazdu), odebrały zasłużone10-calowe tablety – nagrodę główną w plebiscycie „Asy z naszej szkoły”. Od października nagrodziliśmy w sumie 108 uczniów. Wszyscy otrzymali lokaty-skarbonki z wkładem 80 zł, ufundowane przez partnera akcji Bank Spółdzielczy w Tczewie.

Asy_Tczew_2014b


Po gali powiedzieli:

Zuzanna Bonk, SP nr 7 Bardzo się cieszę, nie spodziewałam się, że zajmę 1. miejsce. Oczywiście będę korzystała z tabletu. Będzie mi służył do nauki jak i do zabawy.

Dominika Loduchowska, SP w Małej Słońcy Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że będę się jeszcze lepiej uczyć po takim wyróżnieniu. W szkole jeszcze nie mam średniej ocen, bo jestem w II klasie, ale najbardziej lubię wf, j. polski, j. angielski i religię.

Marcin Czerwiński (tata Marcela z SP w Subkowach) Nie miałem jeszcze okazji odbierać nagrody za syna. Marcel jest grzeczny, ułożony, czasami ciężko zagonić go do nauki, ale jak najbardziej zasłużył na nagrodę

Asy_Tczew_2014c


Wyniki:

1 miejsce: Zuzanna Bonk, SP nr 7 w Tczewie – 1872 punkty,
2 miejsce: Dominika Loduchowska, SP w Małej Słońcy – 1849 punktów,
3 miejsce: Marcel Czerwiński, SP w Subkowach – 1644 punkty,
4 miejsce: Aleksandra Jaśniewska, SP nr 2 Pelplinie – 1524 punkty,
5 miejsce: Michalina Noga, SP w Subkowach – 774 punkty,

Osoby które zdobyły co najmniej 100 punktów:

6 .Małgorzata Olszewska, SP w Małych Walichnowach – 545,
7. Kacper Stangel, SP w Małej Słońcy – 465,
8. Aleksandra Tomasik, SP nr 10 w Tczewie – 372,
9. Bartosz Janaszek, SP w Małej Słońcy – 314,
10. Marceli Wyłupski, SP w Kulicach – 219,
11. Martyna Hopa, SP nr 11 w Tczewie – 193,
12. Kornelia Gerowska, SP nr 2 Pelplinie – 169,
13. Dominik Rudzki, SP w Subkowach Filia w Brzuścach – 165,
14. Wiktor Nierzwicki, SP w Małej Słońcy – 163,
15. Julia Kujawska, SP nr 2 Pelplinie – 152,
16. Klaudia Rogosz, SP w Lubiszewie – 133
17. Ada Dey, SP w Swarożynie – 100,
Iga Diller, SP w Lubiszewie – 100.

Karol Uliczny
fot: Karol Hennig

Bookmark the permalink.

Comments are closed.