Halina Gołąbek „Najsympatyczniejszą Kociewianką 2013!”

kociewianka

STAROGARD GDAŃSKI Za nami uroczysta gala podczas której wręczono nagrody i tytuł „Najsympatyczniejszej Kociewianki 2013 ”. Były łzy wzruszenia i radości, nie zabrakło kociewskich śpiewów i tańców. Najsympatyczniejszą kociewianką zdaniem naszych czytelników jest Halina Gołąbek z KGW Osieczna.

Przez ostatnie miesiące nasi czytelnicy wybierali „Najsympatyczniejszą Kociewiankę 2013”

. Kandydatek było wiele, która zdobędzie tytuł? Tego nie wiadomo było do ostatnich chwil. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj (30 stycznia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie.

 

 

Pierwsze miejsce zdobyła Halina Gołąbek, mieszkanka Małego Krówna w gminie Osieczna, która od ponad 10. lat związana jest z KGW Osieczna. Mówi o sobie, że jest prawdziwą kociewianką a Kociewie ma we krwi.

Zdobywczynią drugiego miejsca została Maria Janina Paterka. Kobieta mieszka w Pomyjach ale urodziła się w Nicponi. Do KGW należy od 6 lat. Współpracuje z Caritasem.

Na podium stanęła także Marzena Ossowska z Borzechowa. Kobieta od urodzenia czuje się prawdziwą kociewianką. KGW jest dla niej odskocznią od dnia codziennego. (AM)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.