Najlepszy Radny Pomorza

radny fota

GDAŃSK. Kończy się już niebawem kadencja 2010-2014 r. władz samorządowych. Za kilka miesięcy rozpocznie się kampania przedwyborcza, już teraz widać jej zaczątki – w prezentacjach dorobku radnych i promocji ich aktywności i skuteczności. Chcemy dać okazję do oceny radnych różnego szczebla naszym czytelnikom – Dziennika Pomorza (który ukazuje się od wielu lat wraz z tygodnikami Wydawnictwa Pomorskiego) oraz internautom w Portalu Pomorza (codziennej internetowej „gazety” dostępnej mieszkańcom wszystkich miast, miasteczek i gmin pomorskich on-line).

Plebiscyt Czytelników „Dziennik Pomorza” i „PortalPomorza.pl”
Patronat Honorowy Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz

Organizujemy plebiscyt na „Najlepszego Radnego Pomorza w kadencji 2010-2014 r.”. Głosować będzie mógł każdy Pomorzanin – bez względu na wiek, płeć, poglądy, sympatie polityczne i miejsce zamieszkania. Wspólnie – na podstawie zgłoszeń – utworzymy listę będzie można oddać głos (w formie tradycyjnej – kuponowej i sms). Poniżej publikujemy regulamin i zasady plebiscytu oraz kupon, na którym można zgłaszać kandydatów do „plebiscytowej 30”. Zgłaszać mogą nasi Czytelnicy i internauci – indywidualnie, rodzinnie – grupowo, ale nie anonimowo. Liczymy także na zgłoszenia kandydatów do plebiscytu przez stowarzyszenia, instytucje i organizacje społeczne, zawodowe, pozarządowe, kluby i grupy obywatelskie. Zgłaszać można radnych różnych szczebli – bez ograniczeń, lecz z podaniem argumentów, atutów – dlaczego właśnie ten radny, radna zasługuje na wyróżnienie, docenienie i wskazanie jako „najlepszy”. Po etapie zgłaszania kandydatów, w styczniu 2014 r. rozpoczniemy na łamach Dziennika Pomorza oraz Portalu Pomorza prezentację „plebiscytowej 30” i wówczas będzie możliwość głosowania na swoich, dobrze ocenianych radnych. W głosowaniu wyłoniona zostanie pomorska złota dziesiątka samorządowców oraz „Najlepszy Radny Pomorza w kadencji 2010-2014 r.” Zapraszamy do udziału w plebiscycie. Przewidziane są nagrody dla laureatów oraz głosujących.

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 3.01.2014 r., do godz. 10.00

Jak zgłaszać kandydatów
Zgłoszenia na kuponach drukowanych w gazecie prosimy kierować na adres Wydawnictwo Pomorskie sp. z o.o. 83 – 110 Tczew ul. Gazety Tczewskiej 1 lub na adres: radnypomorza@portalpomorza.pl. Na pytania odpowiedzi udzielamy pod tel. 518 264 949. W treści zgłoszenia prosimy koniecznie umieścić dane: Imię i nazwisko kandydata – radnego, rada/sejmik, okręg, oraz uzasadnienie z dorobkiem w kadencji 2010-2014. Na kuponie zgłoszeniowym podajemy swoje dane z adresem i telefonem.

Nagrody dla laureatów i czytelników
Nagrodzona będzie 10 laureatów, którzy otrzymali największą liczbę punktów. Zwycięzca plebiscytu otrzyma statuetkę i czek w wysokości 5.000 zł, 2 i 3 miejsce – statuetki i notebooki, pozostali laureaci otrzymają statuetki.
Dla Czytelników zostaną wylosowane 2 tablety:
– tablet dla Czytelnika spośród nadesłanych kuponów,
– tablet dla Czytelnika spośród nadesłanych sms.

 

Regulamin:
http://portalpomorza.pl/system/konkurs/radnypomorza_regulamin.pdf

Bookmark the permalink.

Comments are closed.