Super Sołtys Powiatu Kwidzyńskiego

Super sołtys

KWIDZYN. Bez sołtysa ani rusz. Te osoby doskonale znają problemy najbliższego otoczenia, a dla każdego wójta, czy burmistrza dobry sołtys to oczy i uszy każdego sołectwa.

Plebiscyt „Kuriera Kwidzyńskiego”. Patronat honorowy: Poseł na Sejm RP Jerzy Kozdroń

Sołtysi są często jedynymi odważnymi, gdy trzeba wypowiedzieć się na temat ważnego problemu sołectwa. Krótko mówiąc – szczęściem każdego mieszkańca małej miejscowości jest dobry, prospołeczny sołtys.

Mając to na uwadze, już po raz drugi zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu kwidzyńskiego do wspólnej zabawy – plebiscytu, który głosami Czytelników wyłoni „Super Sołtysa”. Na łamach naszej gazety co tydzień będziemy przedstawiać sylwetki sołtysów, którzy zostali zgłoszeni do naszego plebiscytu. Chcemy przybliżyć naszym Czytelnikom to czym się zajmują na co dzień, to, co udało im się zrealizować i to, co dopiero zamierzają zrobić.

Kto wybierze „Super Sołtysa”? Oczywiście nasi Czytelnicy. Zachęcamy Państwa do oddawania głosów na swoich kandydatów oraz do odwiedzania naszej strony internetowej www.kwidzyn1.pl, gdzie na bieżąco aktualizujemy ranking. Głosy na sołtysów można oddawać za pomocą kuponów i SMS-ów (piszemy o tym poniżej).
Aktualne rankingi punktowe będą publikowane każdego tygodnia w bieżącym numerze „Kuriera Kwidzyńskiego”, a plebiscyt jest prowadzony także na stronie www.kurierkwidzynski.pl. Zapraszamy do zabawy!

„Głosuj na swojego sołtysa. Wyślij SMS o treści: wpk imię i numer sołtysa (znajduje się przy nazwisku) na numer 7148 albo wypełnij kupon i dostarcz go do redakcji”

Jak głosować?

Czytelnicy mogą głosować na swoich ulubionych sołtysów (sołtyski) za pomocą oryginalnych kuponów drukowanych w „Kurierze Kwidzyńskim” lub poprzez sms-y o treści: wpk oraz numer sołtysa (znajduje się przy nazwisku) na numer 7148 ( koszt netto 1zł/sms, brutto 1,23zł/sms z VAT). Głosy są przeliczane na punkty. Kupon drukowany ma wartość 2 pkt., natomiast SMS to 1 pkt. do końcowej klasyfikacji.

Do bieżącego wydania kolejnych numerów tygodników, będziemy liczyć kupony i SMS dostarczone najpóźniej do poniedziałku do godz. 12.00. Do redakcji można je dostarczać osobiście lub wysyłać pocztą na adres: „Kurier Kwidzyński”, ul. Chopina 26, 82-500 Kwidzyn.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.