Uroczysta Gala Plebiscytu SUPER WŁODARZ KADENCJI 2010-2014

Plebiscyt_Radny_STG3

STAROGARD GD. 11 kwietnia, w piątkowy wieczór, włodarze z terenu powiatu starogardzkiego spotkali się na wyjątkowej uroczystości. Gala wręczenia nagród była zwieńczeniem plebiscytu organizowanego na łamach Gazety Kociewskiej oraz portalu kociewiak.pl.

W kolejnych wydaniach Gazety Kociewskiej lokalni włodarze prezentowali własne dokonania, podsumowywali swoją kadencję, mówili o swoich sukcesach ale i o sprawach, których nie udało im się w pełni zrealizować. Tym samym zachęcali swoich mieszkańców i sympatyków do głosowania na ich właśnie kandydatury, a być może i do poparcia w nadchodzących wyborach samorządowych. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem kuponów oraz wiadomości sms.

Pierwsze miejsce w naszym plebiscycie zajął wójt gminy Zblewo, Krzysztof Trawicki. Tuż za nim, na drugim miejscu, uplasowała się Zofia Kirszenstein, wójt gminy Smętowo Graniczne. Trzecie miejsce zdobył Sławomir Janicki, wójt gminy Kaliska.

Plebiscyt_Radny_STG1Gala wieńcząca głosowanie na Super Włodarza odbyła się w zrekonstruowanym, średniowiecznym grodzisku w Owidzu. Na uroczystość przybył również wiceminister administracji i cyfryzacji – Bogdan Dombrowski. Obecni byli oczywiście również sponsorzy:: dyrektor Zakładów Graficznych w Tczewie Grzegorz Płaza, przedstawiciel Urzędu Gminy w Stargardzie Gdańskim, zastępca wójta Marek Kowalski.

Nagrody wręczali: prezes wydawnictwa Iwona Czyżewska, redaktor naczelna Gazety Kociewskiej Anna Czyżewska oraz dyrektor Z.G. Grzegorz Płaza.

Plebiscyt_Radny_STG2Przybyłym gościom wieczór umilała muzykana żywo grana przez Tczewską Formację Szantową.  (KG, AC)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.